Stránku penziónu Hoffer je ťažké zaradiť do nejakej špecifickej kategórie. V svojej podstate sa jedná o klasickú prezentačnú stránku s dizajnom na mieru. Zároveň ale obsahuje veľa častí programovaných na mieru.

O klientovi

Ak náhodou Hoffer nepoznáte, ide zrejme o najväčšiu sieť hotelov v regióne. Pozostáva z 10 samostatných hotelov a penziónov, plus 5 donášok jedál v rôznych mestách. Samotná stránka preto bola dosť veľkou výzvou a účelom bolo nadizajnovať ju tak, aby obsiahla pomerne veľké množstvo obsahu, ale zároveň sa na nej užívateľ nestratil.

Dizajn stránky

Pred tvorbou dizajnu sme mali k dispozícii veľa dát o návštevnosti, preto sme sa v kombinácii so SEO analýzou vedeli presne rozhodnúť, čo užívatelia očakávajú a hľadajú na novom webe. Z analýzy jasne vyplynulo, že užívatelia chodia na stránku Hoffera prevažne kvôli obedovému menu, preto sme úvodnú stránku navrhli tak, aby obedové menu dominovalo.

[Not a valid template]

Technická realizácia

Stránka nebeží na žiadnom bežnom CMS. Vzhľadom k množstvu programovania na mieru sme použil náš systém ktorý sme rozšírili o rôzne moduly.

Pre Hoffer sa programovalo špeciálne obedové menu, ktoré drží informácie o 10 prevádzkach a 5 donáškach. Všetky prevádzky obsah zdieľajú, zároveň sa ale na základe presne určených pravidiel líšia, tak aby sa zabezpečila maximálne jednoduchá správa pre obsluhu a zrozumiteľnosť pre klientov.

Mobilná aplikácia

Pre Hoffer sme okrem bežne mobilnej verzii webu pripravili aj mobilnú aplikáciu. Aj keď bola aplikácia zo začiatku považovaná skôr sa experiment, uchytila sa funguje ako účinný propagačný nástroj už niekoľko rokov.

[Not a valid template]

Výsledky

Hoffer je v svojom segmente úplne dominantný a tom svedčia aj výsledky. Vo vyhľadávačoch sa Hoffer usadil stabilne na prvej stránke. Predbehnúť ho dokážu len veľké stravovacie alebo ubytovacie portály. Stránku mesačne navštívi viac ako 35 000 užívateľov z čoho je 20 000 nových, čo znamená viac ako 75% nárast za sledované obdobie. Mobilná aplikácia má zhruba do 1000 aktivných inštalácií a toto číslo si stabilne drží.